Партнери

Ми працюємо над тим, щоб стати найбільш інтегрованою і зручною платформою у галузі. Переміщення даних між системами більше не є ручним процесом. За допомогою наших партнерських відносин з іншими системами Ви можете обмінюватися даними між платформою Climate FieldView™ та сумісними платформами упродовж лічених хвилин.

John Deere
Операційний Центр

Користувачі Операційного Центру John Deere можуть під’єднати свої облікові записи до Climate FieldView™, що дозволить їм експортувати протоколи Script Creator з Climate FieldView™ до Операційного Центру John Deere.

Agrian

Користувачі Agrian можуть швидко надсилати межі поля і насіннєві протоколи до Climate FieldView™ та отримувати свої файли з інформацією про посів та збирання урожаю з Climate FieldView.

SSI® - Agvance Mapping

Користувачі Agvance Mapping можуть швидко надсилати межі поля і насіннєві протоколи до Climate FieldView™ та отримувати свої файли з інформацією про посів та збирання урожаю з Climate FieldView.

Crop Production Services (CPS) - Echelon

Користувачі Echelon можуть швидко надсилати межі поля і насіннєві протоколи до Climate FieldView™ та отримувати свої файли з інформацією про посів та збирання урожаю з Climate FieldView.

EFC Systems™ - FieldAlytics™

Користувачі FieldAlytics™ можуть швидко надсилати межі поля і насіннєві протоколи до Climate FieldView™ та отримувати свої файли з інформацією про посів та збирання урожаю з Climate FieldView.

FS - Advanced Information Services

Користувачі FS AIS можуть швидко надсилати межі поля і насіннєві протоколи до Climate FieldView™ та отримувати свої файли з інформацією про посів та збирання урожаю з Climate FieldView.

MapShots - AgStudio®

Користувачі MapShots AgStudio® можуть швидко надсилати межі поля і насіннєві протоколи до Climate FieldView™ та отримувати свої файли з інформацією про посів та збирання урожаю з Climate FieldView.

SST - Summit®

Користувачі SST Summit® можуть швидко надсилати інформацію про межі поля і насіннєві протоколи до Climate FieldView™ та отримувати свої файли з інформацією про сівбу та збирання урожаю з Climate FieldView.

Agribotix - FarmLens™

Agribotix FarmLens завантажує межі поля з Climate FieldView™ та автоматично надсилає нові результати НВІР (нормалізованого відносного індексу рослинності) та RGB зображення, отримані з дронів, до Climate FieldView.

Ceres Imaging

Ceres Imaging завантажує межі поля з Climate FieldView™ та автоматично надсилає зображення НВІР, термічного аналізу та хлорофільного індексу до Climate FieldView.

TerrAvion

TerrAvion завантажує межі поля з Climate FieldView™ та автоматично посилає зображення НВІР, RGB та термічного аналізу до Climate FieldView.

Veris – FieldFusion®

Користувачі FieldFusion® можуть швидко надсилати зображення карт грунтів Veris з високою роздільною здатністю до Climate FieldView™ для застосування в Моніторингу азоту, Візуалізації даних та Конструктору сценаріїв.

Conservis Corporation - Незабаром

Фермери зможуть синхронізувати свої облікові записи Conservis та Climate FieldView для того, щоб дані щодо сівби, застосування ЗЗР та збирання урожаю, зафіксовані в Climate FieldView, змогли покращити прийняття рішень на операційному рівні та звітність в системі Conservis.