Цей Веб-сайт використовує файли кукі перших і третіх осіб для збереження інформації на Вашому комп’ютері. Натисніть тут для того, щоби дізнатися, які файли кукі використовуються на цьому Веб-сайті. Деякі з цих файлів кукі є необхідними для того, щоби наш Веб-сайт працював, інші допомагають нам покращити Ваш досвід користування Веб-сайтом, а є й такі, що можуть використовуватися з метою реклами (цільові/маркетингові файли кукі). Продовжуючи користуватися цим сайтом Ви погоджуєтеся на використання нами файлів кукі відповідно до нашої політики щодо файлів кукі. Якщо Ви не бажаєте одержувати файли кукі, будь ласка, ознайомтеся з нашою privacy.support@climate.com. для того, щоби дізнатися як відмовитися від файлів кукі. Я згоден Я не згоден

Партнери

Ми працюємо над тим, щоб стати найбільш інтегрованою і зручною платформою у галузі. Переміщення даних між системами більше не є ручним процесом. За допомогою наших партнерських відносин з іншими системами Ви можете обмінюватися даними між платформою Climate FieldView™ та сумісними платформами упродовж лічених хвилин.

John Deere
Операційний Центр

Користувачі Операційного Центру John Deere можуть під’єднати свої облікові записи до Climate FieldView™, що дозволить їм експортувати протоколи Script Creator з Climate FieldView™ до Операційного Центру John Deere.

Agrian

Користувачі Agrian можуть швидко надсилати межі поля і насіннєві протоколи до Climate FieldView™ та отримувати свої файли з інформацією про посів та збирання урожаю з Climate FieldView.

SSI® - Agvance Mapping

Користувачі Agvance Mapping можуть швидко надсилати межі поля і насіннєві протоколи до Climate FieldView™ та отримувати свої файли з інформацією про посів та збирання урожаю з Climate FieldView.

Crop Production Services (CPS) - Echelon

Користувачі Echelon можуть швидко надсилати межі поля і насіннєві протоколи до Climate FieldView™ та отримувати свої файли з інформацією про посів та збирання урожаю з Climate FieldView.

EFC Systems™ - FieldAlytics™

Користувачі FieldAlytics™ можуть швидко надсилати межі поля і насіннєві протоколи до Climate FieldView™ та отримувати свої файли з інформацією про посів та збирання урожаю з Climate FieldView.

FS - Advanced Information Services

Користувачі FS AIS можуть швидко надсилати межі поля і насіннєві протоколи до Climate FieldView™ та отримувати свої файли з інформацією про посів та збирання урожаю з Climate FieldView.

MapShots - AgStudio®

Користувачі MapShots AgStudio® можуть швидко надсилати межі поля і насіннєві протоколи до Climate FieldView™ та отримувати свої файли з інформацією про посів та збирання урожаю з Climate FieldView.

SST - Summit®

Користувачі SST Summit® можуть швидко надсилати інформацію про межі поля і насіннєві протоколи до Climate FieldView™ та отримувати свої файли з інформацією про сівбу та збирання урожаю з Climate FieldView.

Agribotix - FarmLens™

Agribotix FarmLens завантажує межі поля з Climate FieldView™ та автоматично надсилає нові результати НВІР (нормалізованого відносного індексу рослинності) та RGB зображення, отримані з дронів, до Climate FieldView.

Ceres Imaging

Ceres Imaging завантажує межі поля з Climate FieldView™ та автоматично надсилає зображення НВІР, термічного аналізу та хлорофільного індексу до Climate FieldView.

TerrAvion

TerrAvion завантажує межі поля з Climate FieldView™ та автоматично посилає зображення НВІР, RGB та термічного аналізу до Climate FieldView.

Veris – FieldFusion®

Користувачі FieldFusion® можуть швидко надсилати зображення карт грунтів Veris з високою роздільною здатністю до Climate FieldView™ для застосування в Моніторингу азоту, Візуалізації даних та Конструктору сценаріїв.

Conservis Corporation - Незабаром

Фермери зможуть синхронізувати свої облікові записи Conservis та Climate FieldView для того, щоб дані щодо сівби, застосування ЗЗР та збирання урожаю, зафіксовані в Climate FieldView, змогли покращити прийняття рішень на операційному рівні та звітність в системі Conservis.