Інновації на перетині сільського господарства та технологій

Впродовж наступних десятиліть населення планети зросте на 50%. ¹ Для аграріїв це стрімке зростання означає нагальну потребу пошуку ефективніших, стабільних технологій вирощування значно більшої кількості продуктів харчування. Тепер аграрії, як ніколи, потребують доступу до інструментів, що сприяють у прийнятті щоденних рішень, щоб максимально збільшити їхній прибуток з кожного гектару. У Climate Corporation ми створюємо технології, які трансформують польові дані в неймовірно корисну інформацію, що допомагає аграріям стабільно підвищувати потенціал урожайності, покращувати ефективність та керувати ризиками.
¹ Джерело: www.esa.un.org/unpd

Простір

Ми вважаємо, що аграрії заслуговують найкращого

Щоб допомогти аграріям успішно відповісти на виклик - прогодувати зростаюче населення світу - ми сконцентрувалися на тому, щоб дати змогу їм отримувати всі потрібні дані в єдиному місці, дізнаватися корисну інформацію щодо їхніх полів та оптимізувати використання ресурсів для роботи. Від планування взимку і аж до збирання урожаю восени, Climate FieldView™ допомагає аграріям приймати обгрунтовані рішення впродовж всього року.

Наша місія

У компанії Climate Corporation ми прагнемо посприяти всім аграріям світу стабільно підвищувати їх продуктивність за допомогою цифрових інструментів