Цей Веб-сайт використовує файли кукі перших і третіх осіб для збереження інформації на Вашому комп’ютері. Натисніть тут для того, щоби дізнатися, які файли кукі використовуються на цьому Веб-сайті. Деякі з цих файлів кукі є необхідними для того, щоби наш Веб-сайт працював, інші допомагають нам покращити Ваш досвід користування Веб-сайтом, а є й такі, що можуть використовуватися з метою реклами (цільові/маркетингові файли кукі). Продовжуючи користуватися цим сайтом Ви погоджуєтеся на використання нами файлів кукі відповідно до нашої політики щодо файлів кукі. Якщо Ви не бажаєте одержувати файли кукі, будь ласка, ознайомтеся з нашою privacy.support@climate.com. для того, щоби дізнатися як відмовитися від файлів кукі. Я згоден Я не згоден

Розділ 1

Почніть роботу з Climate FieldView™ у 5 простих кроків. 1. Створіть свій аккаунт. 2. Створіть карту своїх полів. 3. Завантажте свої архівні дані у FieldView™. 4. Завантажте додатки. 5. Підключіть техніку для автоматичного збору даних.

Створіть свій аккаунт

Створення акаунту це дуже просто. Лише заповніть інформацію на сторінці створення аккаунту.

Якщо Ви вже зареєстровані, то можете пропустити цей крок.

Створіть карту своїх полів

Створивши на карті межі полів, Ви станете на крок ближче до отримання Ваших даних у FieldView™. Наносити межі Ваших полів на карту дуже легко — достатньо перейти на www.climatefieldview.com.ua, увійти в свій аккаунт та виконати наведені нижче дії.

  • Натисніть "Додати поле" в нижній частині області списку полів зліва.
  • Знайдіть своє поле на карті рідної країни, та обмалюйте межі використовуючи інструмент "Намалювати" => "Багатокутник". проставте точки по контуру потрібного поля (остання точка має бути поставлена у першу, щоб закрити контур поля)
  • Вкажіть назву поля, ім'я господарства, назву ферми(відділку), щоб потім фільтрувати інформацію про це поле у Вашому аккаунті.
  • Якщо всі межі та назви введені правильно, оберіть "Зберегти" — і все готово!
Завантажте архівні дані

Вже створили карту своїх полів? Ви лише в кроці від аналізу продуктивності культур, щоб мати можливість приймати найкращі рішення протягом майбутнього сезону. Увійдіть в аккаунт на сайті www.climatefieldview.com.ua і виконайте наступні дії, щоб завантажити архівні дані:

  • Переконайтеся, що файли поля архівовані у формат .zip із допомогою ZIP-архіватора.
  • Натисніть на вкладку "Імпорт" у верхній панелі навігації на сторінці.
  • Натисніть "Завантажити файл" та оберіть файл з комп'ютера.

Завантажте наш додаток

Тепер, коли у Вас є всі дані, завантажте додаток Climate FieldView™, щоб отримати доступ до даних на Ваших пристроях, навіть коли Ви в дорозі.

Додаток FieldView

Додаток FieldView є основною програмою і надає доступ до порад, аналізу, розширених завдань з посіву та інформації про погоду. Завантажте додаток FieldView з телефона або планшета та увійдіть у систему, використовуючи ім’я користувача та пароль www.climatefieldview.com.ua, створені при налаштуванні аккаунта.

  Download on the App Store Get on Google Play Доступні версії для іOS і Andriod

 

Додаток FieldView Cab

Додаток FieldView Cab є відмінним інструментом для використання під час перебування в кабіні задля забезпечення візуалізації кожної операції на Вашому полі. Переглядайте карти посіву, збору врожаю, обприскування та внесення добрив у режимі реального часу, щоб відстежувати свій прогрес і виявляти потенційні проблеми. Додаток FieldView Cab наразі сумісний лише з пристроями iPad® на базі iOS. Щоб завантажити додаток FieldView Cab, знайдіть "FieldView Cab" в App Store Після завантаження увійдіть у систему, використовуючи ім’я користувача та пароль [climatefieldview.com.ua], для початку роботи.


Download on the App Store

Доступно лише для iPad®

 

Додаткові ресурси:

Налаштування техніки

Тепер приготуйтеся до збору даних за допомогою додатку FieldView Cab на вашому планшеті. У додатку натисніть на вкладку "Обладнання", щоб налаштувати трактори, комбайни, обприскувачі та сівалки.

Нижче наведено кілька коротких відео, які допоможуть Вам налаштувати кожен тип техніки:
Збирайте дані

Якщо Ви використовуєте монітори Precision Planting 20/20 SeedSense® або Precision Planting YieldSense®, служба підтримки Climate допоможе з налаштуванням. Якщо Ваше обладнання ще не сумісне з FieldView Drive, наші спеціалісти також з радістю допоможуть Вам розпочати роботу. Зі службою підтримки можна зв'язатися за номером +380 89 324 04 67 або ел. поштою support.europe@climate.com.

Передача даних про поле Вашим партнерам

Тепер, коли ви готові до використання FieldView, ви можете поділитися своїми полями та даними зі своїми партнерами, такими як ваш дилер або агрономічний радник. Передати дані про поля — це легко, дотримуючись наступних простих кроків:

  • Увійдіть у свій аккаунт Climate FieldView™ за адресою [climatefieldview.com.ua].
  • Виберіть "Налаштування", а потім "Передача даних".
  • Натисніть "Поділитися" та введіть адресу електронної пошти (одержувач повинен мати існуючий аккаунт).

Ви можете поділитися даними про якесь поле або усе господарство з будь-ким. Одержувачу буде надіслано подібне повідомлення.Передачу даних можна буде вимкнути в будь-який час.