Дізнайтеся корисну інформацію про Ваше поле
Використовуйте дані для аналізу Вашої продуктивності на кожному гектарі

Оцініть продуктивність вирощування

Використовуйте цифрові карти для порівняння критичних параметрів польових даних та визначення, як саме різні агрономічні практики можуть впливати на урожайність. Створюйте звіти про ефективність вирощування та обирайте найкраще насіння для наступного сезону.

Порівнюйте карти в режимі подвійного екрану
Порівнюйте в режимі подвійного екрану карти сівби, стану здоров'я поля, урожайності та інші дані для того, щоб відслідковувати продуктивність вирощування та краще розуміти варіативність полів.
Аналіз урожайності
З легкістю аналізуйте продуктивність по кожному гібриду, типу ґрунту або ж полю, щоб прийняти найкращі рішення для наступного сезону. Відправляйте звіти на друк або ж поділіться інформацією з Вашими партнерами з агрономічних питань.
Аналіз ділянки поля
Визначайте як різні агрономічні практики впливають на урожайність шляхом обведення конкретної ділянки на Вашій карті поля та отримання відповідного звіту з продуктивності вирощування.

Зупиніть проблеми до їх виникнення

Дізнайтеся, що відбувається всередині поля за допомогою сукупності зображень, які допоможуть раніше визначити проблеми та оптимізувати моніторинг поля. Climate FieldView™ використовує власну розробку - технологію для забезпечення стабільного якісного супутникового зображення, щоб Ви могли визначити поточні проблеми та вжити необхідних заходів для захисту урожаю.

Оптимізуйте моніторингову активність
Використовуйте карти вегетації, які мають вдосконалену технологію кольорового кодування, щоб контролювати інтенсивність розвитку рослин по всіх полях та визначити, які саме поля першочергово потребують моніторингу.
Виявляйте проблеми на ранній стадії
Використовуйте моніторингові карти для виявлення потенційних проблем всередині поля та ставте геолокаційні позначки. Діліться інформацією з Вашими партнерами з агрономічних питань для того, щоб вчасно вжити необхідних заходів та заощадити дорогоцінний час.
Отримайте чітку корисну інформацію про ваше поле
Використовуйте шар природних кольорів для перегляду реального зображення Вашого поля. Порівнюйте його з картами вегетації та моніторингу, щоб виявити проблемні ділянки, надмірну зволоженість грунту та інші зміни на Ваших полях.