Цей Веб-сайт використовує файли кукі перших і третіх осіб для збереження інформації на Вашому комп’ютері. Натисніть тут для того, щоби дізнатися, які файли кукі використовуються на цьому Веб-сайті. Деякі з цих файлів кукі є необхідними для того, щоби наш Веб-сайт працював, інші допомагають нам покращити Ваш досвід користування Веб-сайтом, а є й такі, що можуть використовуватися з метою реклами (цільові/маркетингові файли кукі). Продовжуючи користуватися цим сайтом Ви погоджуєтеся на використання нами файлів кукі відповідно до нашої політики щодо файлів кукі. Якщо Ви не бажаєте одержувати файли кукі, будь ласка, ознайомтеся з нашою privacy.support@climate.com. для того, щоби дізнатися як відмовитися від файлів кукі. Я згоден Я не згоден

Індивідуальний розрахунок густоти посіву та родючості
Максимізуйте урожайність за допомогою легкого створення схем посіву

Створюйте індивідуальні завдання для ваших полів

Індивідуально створені схеми дають Вам змогу ефективно використовувати польові дані, отримувати корисну інформацію про Ваші поля та оптимізувати використання робочих ресурсів. За допомогою індивідуальних схем Ви можете задавати параметри посіву зі змінною густотою або ж мультигібридного посіву впродовж лічених хвилин, застосовуючи прості інтуїтивні інструменти.

Поліпшуйте Вашу продуктивність
Використовуйте декілька параметрів даних для того, щоб легко створювати в ручному режимі індивідуальні карти завдань посіву.
Отримайте якомога більше від Вашої інвестиції у насіння
Використовуйте Ваші попередні польові дані у поєднанні з власним аналізом полів для створення схем посіву оптимізованих для Ваших власних цілей щодо урожайності або прибутковості. Всі схем можуть бути повністю модифіковані за бажанням.

Завантажуйте та сійте

Завантажуйте Ваші протоколи до додатку FieldView™ Cab app, системи MyJohnDeere або ж іншого обраного Вами обладнання.

Отримуйте корисну інформацію в єдиному місці

Безліч опцій для полегшення збору польових даних