Цей Веб-сайт використовує файли кукі перших і третіх осіб для збереження інформації на Вашому комп’ютері. Натисніть тут для того, щоби дізнатися, які файли кукі використовуються на цьому Веб-сайті. Деякі з цих файлів кукі є необхідними для того, щоби наш Веб-сайт працював, інші допомагають нам покращити Ваш досвід користування Веб-сайтом, а є й такі, що можуть використовуватися з метою реклами (цільові/маркетингові файли кукі). Продовжуючи користуватися цим сайтом Ви погоджуєтеся на використання нами файлів кукі відповідно до нашої політики щодо файлів кукі. Якщо Ви не бажаєте одержувати файли кукі, будь ласка, ознайомтеся з нашою privacy.support@climate.com. для того, щоби дізнатися як відмовитися від файлів кукі. Я згоден Я не згоден

Отримуйте корисну інформацію в єдиному місці
Безліч опцій для полегшення збору польових даних

Отримайте повне уявлення про вашу операційну діяльність

Спостерігайте за тим, як створюються карти полів у режимі реального часу та отримайте можливість ділитися інформацією з Вашими партнерам з бізнес та агрономічних питань. У Climate FieldView™ дуже просто додавати попередні та поточні дані до Вашого облікового запису.

Зв'язок у режимі реального часу
Спостерігайте за тим, як створюються карти полів у режимі реального часу за допомогою FieldView™ Drive або монітору Precision Planting 20/20® SeedSense всередині кабіни трактора чи комбайна. Дізнайтесь про сумісність обладнання тут.
Завантаження попередніх даних
З легкістю переміщуйте попередні дані до Вашого облікового запису з більшості основних платформ із керування господарством від основних постачальників обладнання. Також доступним є просте ручне завантаження даних. Дізнайтесь про наших партнерів.
Спільне користування важливою інформацією
Допоможіть Вашим партнерам із агрономічних питань отримати дані, які їм потрібні для того, щоб надати для Вас індивідуальні рекомендації щодо Вашої операційної діяльності. Поділіться Вашими унікальними польовими даними на рівні операційної діяльності регіону, одного господарства, всього поля або його ділянки.

Стійкий зв'язок з FieldView™ Drive

FieldView™ DRIVE - це апаратний пристрій всередині кабіни, який приєднується до діагностичного порту CAN на Вашому обладнанні і збирає польові дані. Він з'єднує Ваше обладнання з Вашим iPad® за допомогою технології Bluetooth®. Це дає змогу моніторити та відображати дані під час проходження полів.

Контролюйте ваші дані в режимі реального часу

Візуалізуйте Ваші польові дані по мірі того, як Ви обробляєте поле: від карт посіву гібридів та карт обприскування впродовж сезону до карт урожайності під час збирання урожаю.

Контролюйте процес вирощування
Контролюйте процес вирощування в режимі реального часу за допомогою цифрових карт по мірі того, як Ви обробляєте поле, відслідковуючи густоту під час посіву та урожайність під час збирання.
Залишайтесь на зв'язку
Спостерігайте за польовою активністю, навіть перебуваючи поза кабіною, за допомогою функції дистанційного спостереження. Будьте постійно в курсі всього, що відбувається на кожному гектарі вашого поля, щоб ефективніше керувати всією операційною діяльністю в найбільш зайнятий час сезону.
Спільне користування важливою інформацією
Поділіться Вашими польовими даними на рівні операційної діяльності регіону, одного господарства чи навіть окремого поля з Вашими партнерами з ділових та агрономічних питань для кращого прийняття важливих рішень.
Дізнайтеся корисну інформацію про Ваше поле

Аналіз продуктивності вирощування

Використовуйте дані для аналізу продуктивності та вибору найкращого насіння для наступного сезону.